Pamokos apie femp santrauka parengiamojoje grupėje „Pramoginė matematika. Parengiamosios grupės femp mazgų santrauka, matematikos kelionė į stebuklų salą Mazgai apie femp parengiamojoje grupėje

Vaikams karščiavimą mažinančius vaistus skiria pediatras. Tačiau būna avarinių situacijų, kai karščiuoja, kai vaikui reikia nedelsiant duoti vaistų. Tada tėvai prisiima atsakomybę ir vartoja karščiavimą mažinančius vaistus. Ką leidžiama duoti kūdikiams? Kaip sumažinti temperatūrą vyresniems vaikams? Kokie vaistai yra saugiausi?

GCD santrauka FEMP parengiamojoje grupėje

tema: „Paprastų aritmetinių uždavinių sprendimas“

Tikslas: Pradinių matematinių žinių formavimas.
Užduotys:

Švietimas:

Išmokykite vaikus sudaryti ir spręsti paprastus aritmetinius uždavinius naudojant skaitinį pavyzdį. Sustiprinkite galimybę palyginti du skaičius naudojant palyginimo ženklus „didesnis nei“, „mažiau nei“ ir „lygus“.
Stiprinti idėjas apie geometrines figūras.

Švietimas:

ugdyti dėmesį ir loginį mąstymą; lavinti rankų ir akių koordinaciją; išmokti suprasti užduotį ir ją spręsti kartu ir savarankiškai.

Švietimas:

puoselėti draugiškus santykius, gebėjimą aktyviai ir darniai dirbti.
Demonstracija: skaičių rinkinys, ženklai, žodis „ačiū“ (atskiros raidės)
Dozavimas: karpyti paveikslėliai, atspausdintos užduotys „Matematinis diktantas“, „Sujunk taškelius paveikslėlyje“ (kiekvienam vaikui), kortelės „lyginti skaičius“, paprastas pieštukas.

Pamokos eiga:

Pedagogas:

Sveiki bičiuliai! Karalienė matematika rašo jums. Man tikrai reikia jūsų pagalbos. Nevykėlis ir smurtautojas įžengė į mano matematikos karalystę. Jis sumaišė visus namus mano karalystėje, sulaužė visas geometrines figūras, išsprendė problemas su klaidomis ir viską užbūrė. Mano karalystėje viskas pasidarė ne taip! Mano karalystės gyventojai siaubingai bijo ir nėra kam padėti. Mieli vaikinai! Žinau, kad esate drąsus, protingas, dėmesingas ir nebijantis sunkumų, skubėkite mums į pagalbą. Matematikos karalystei gresia pavojus, ir ją galima sulaužyti tik per artimiausią pusvalandį. Jei nespėsi laiku, mūsų karalystė išnyks. Jūsų draugas yra karalienė matematika.

Pedagogas: - Na, vaikinai, padėkime Karalienei matematikai atkurti tvarką jos matematinėje karalystėje?

Vaikai: - Taip, mes padėsime!

Pedagogas: – Bet patekti į matematikos karalystę nėra lengva. Kad tu ir aš susitvarkytume su visais sunkumais, turime būti drąsūs, protingi, dėmesingi ir pastabūs. Tačiau svarbiausia, kad grįžti galime tik tada, kai atliksime visas užduotis. Na, ar pasitikite savo jėgomis?

O norėdami sužinoti, kuo eisime į matematikos karalystę, atlikite užduotį.

1 "Iškirpti paveikslėliai" (laivai)

Vaikai surenka paveikslėlį, pavadina laivą ir eina į pagalbą Karalienei matematikai.

2 užduotis „Galvok ir atsakyk“(užduotis žodžiu)

Pedagogas: – Štai pirmoji užduotis.

Kokia savaitės diena šiandien?

Kiek poilsio dienų yra per savaitę? Pavadinkite juos.

Kiek akių turi šviesoforas?

Kiek pirštų yra ant vienos rankos?

Kiek letenų turi du šunys?

Kiek dienų yra savaitėje?

Kiek saulės yra danguje?

Koks dabar metų laikas?

Koks metų laikas buvo prieš žiemą?

Kada vaikai pirmą kartą eina į pirmą klasę?

Kiek pirštų yra ant dviejų rankų?

Kiek saulės yra danguje naktį?

Kiek ausų turi dvi katės?

Po pavasario ateina metų laikas?..

1. Ant stalo buvo 4 obuoliai. Visi obuoliai buvo supjaustyti per pusę. Kiek obuolių yra ant stalo?

2. Kokių patiekalų negalima užpildyti?

3. Ką galite pamatyti užsimerkę?

4. Kiek letenų turi du meškos jaunikliai?

5. Dvi bulvės išvirė per 2 minutes. Kiek laiko užtrunka išvirti 3 bulves?

6. Šiandien trečiadienis, po dviejų dienų eisime į teatrą. Kurią savaitės dieną eisime į teatrą?

7. Šiandien pirmadienis, po trijų dienų Sašos gimtadienis. Kurią savaitės dieną yra Sasha gimtadienis?

8. Pelė rinko grūdus

Ji vienu metu nešė du grūdus.

Jau penkis kartus atnešiau.

Koks jo rezervas?

Auklėtojas. Šauniai padirbėta! Atlikome pirmąją užduotį. Ir už tai aš tau duodu raidė "C"!(padėjau ant lentos)

3 užduotis"Matematinis diktantas"

Perkelkite 1 kvadratą į kairę ir 4 iš viršaus, padėkite tašką ir pradėkite piešti.
1 aukštyn, 2 į dešinę, 1 aukštyn, 1 į šoną, 1 žemyn, 2 į dešinę, 1 žemyn, 1 į dešinę, 1 aukštyn, 2 į dešinę, 1 aukštyn, 1- į šoną, 1 - žemyn, 2 - į dešinę, 1 - žemyn, 1 - į dešinę pusę, 1 - aukštyn, 2 - į dešinę, 1 - aukštyn, 1 - į šoną, 1 - žemyn, 2-į dešinę pusę, 1-žemyn, 1-į dešinę, tuomet reikia atspindėti piešinį veidrodiniame vaizde. (Vaikai atlieka užduotį)

Auklėtojas. Puiku. Ir mes padėjome Dunno susidoroti su šia užduotimi. Mes gauname raidė "P".

4 užduotis"Išspręsti problemą"
Auklėtojas. Tačiau prieš spręsdami problemą prisiminkime, iš kokių dalių ji susideda? (Sąlyga, Klausimas, Sprendimas, Atsakymas)
-Šauniai padirbėta! Kas gali išspręsti problemą? (Mokytojas perspėja, kad skaičius neturėtų būti didesnis nei dešimt).
Jei vaikams sunku sudaryti uždavinius, mokytojas lentoje išdėsto pavyzdį: 6-1 =?
Pedagogas: „Sukurkite problemą, kurioje bus tokie skaičiai“.
Vaikai susikuria problemas. Pavyzdžiui: „Parduotuvėje buvo 6 lėlės. Atėjo pirkėjas ir nupirko 1 lėlę. Kiek lėlių liko parduotuvėje? (Vaikai išsprendžia ir „užsirašo“ sprendimą: 6-1=5).
Mokytojas išklauso vaikų problemas ir įsitikina, kad jie teisingai pateikia klausimą.
Siūlau dar vieną pavyzdį, kaip vaikai kuria užduotis. Pavyzdžiui: 8+1 = ?
Auklėtojas. Šauniai padirbėta! Aš tau duosiu dar vieną raidė A"

Dabar palikime stalus ir šiek tiek pažaiskime, o tuo pačiu atsipalaiduokime.
Fizminutka"Nagi, nepatingėk!"
Rankas aukštyn ir rankas žemyn.
Nagi, nepatingėk!
Padarykite savo sūpuokles aiškesnes, aštresnes,
Geriau treniruokite pečius.
Kūnas į dešinę, kūnas į kairę –
Turime ištiesti nugarą.
Darysime posūkius
Ir padėti rankomis.
Stoviu ant vienos kojos
Ir aš tilpsiu į kitą,
O dabar pakaitomis
Pakelsiu kelius.
Atsipalaidavęs ir atsigaivinęs
Ir jie vėl atsisėdo.

5 užduotis

„Pakartokite piešimą taškas po taško“.


Auklėtojas. Šauniai padirbėta! Štai dar viena užduotis! Ir mes turime dar vieną raidė "C"!(padėjau laišką ant lentos)

6 užduotis„Palyginkite skaičius ir padėkite ženklus“
5…6 10…9 5…9
6…6 2…8 10…3 (darbas prie stalo)
Auklėtojas. Šauniai padirbėta! Koks tu protingas. O kitas laiškas – dovana mums "IR".

7 užduotis"Sujunkite taškus paveikslėlyje"


Auklėtojas. Taškus reikia sujungti skaičiais. Ką tu gavai?
Šauniai padirbėta! Uždirbome dar vieną raidė "B".

8 užduotis

O štai sala „Geometrinės formos“. Kokias geometrines figūras matote? Turite įdėti tašką, kur aš nurodysiu. Atidžiai klausytis.

Padėkite tašką už stačiakampio, už trikampio (vaikai pasideda jį ant popieriaus lapelių, tada vaikas eina prie lentos, deda tašką ir paaiškina, kodėl čia padėjo tašką).

Trikampio viduje ir apskritimo viduje, bet ne stačiakampio viduje.

Už apskritimo ir už trikampio.

Stačiakampio, trikampio ir apskritimo viduje.

Už stačiakampio ribų, apskritimas, trikampis.

Šauniai padirbėta! Aš tau duosiu dar vieną raidė "O".

Taigi visas užduotis atlikome. Matematinė karalystė buvo nuvilianti. Paskaitykime, kokį žodį gavome? (Vaikai skaito "AČIŪ". Kam šiandien padėjai? Kas buvo sunku?, Kas labiausiai patiko? Ar atlikote visas užduotis?

Natalija Kargova
GCD santrauka apie FEMP parengiamojoje grupėje „Kelionė į žinių žemę“

GCD santrauka FEMP parengiamojoje grupėje

sudarė Kargova Natalija Petrovna Uljanovsko MADOU Nr. 223.

« Kelionė į žinių šalį»

Programos turinys:

Toliau mokykitės sudaryti aritmetines problemas ir užrašyti jų sprendimus naudojant skaičius. Išmokite nustatyti problemos sąlygas, klausimus ir atsakymus.

Toliau mokyti vaikus analizės ir sintezės, konstruktyvus mąstymas.

Treniruokitės skaičiuoti per 10 pirmyn ir atgal.

Smeigtukas žinių apie skaičių sudėtį tarp 10 iš dviejų mažesnių skaičių.

Stiprinkite gebėjimą naršyti popieriaus lape kvadrate.

Stiprinti gebėjimą atskirti sąvokų: aukštesnis - žemesnis, platesnis - siauresnis, ilgesnis - trumpesnis, storesnis - plonesnis, vyresnis - jaunesnis.

Ugdykite rankų koordinaciją.

Ugdyti savarankiškumą, gebėjimą suprasti mokymosi užduotį ir ją atlikti savarankiškai.

Ugdykite susidomėjimą matematinėmis studijomis.

Įranga: magnetinė lenta, skaičiai, ženklai.

Dalomoji medžiaga: kortelės su užduotimis, vokas su geometrinėmis figūromis, rašikliai, kortelės su skaičių nameliais.

Pamokos eiga:

1 dalis (tvarkingas laikas)

Auklėtojas: Šįryt gavome telegramą iš Fėjos iš šalyse« Žinios» : „Mieli vaikai, kviečiu jus kelionė į Stebuklų salą, ieškant senosios pilies lobių. Pakeliui jūsų laukia įdomios užduotys. Turėsite parodyti savo žinių, įgūdžiai, intelektas. Sėkmės. Fėja!".

2 dalis. (Pagrindinis).

Auklėtojas: Diriguokim apšilimas: Jei stalas aukštesnis už kėdę, tai kėdė?

Vaikai: Po lentele.

Auklėtojas:Jei liniuotė ilgesnė už pieštuką, tai ar tai pieštukas?

Vaikai: trumpesnis už liniuotę.

Auklėtojas: Jei virvė storesnė už siūlą, tai ar tai siūlas?

Vaikai: Plonesnis už virvę.

Auklėtojas: Jei sesuo vyresnė už brolį, tada brolis?

Vaikai: Jaunesnė už mano seserį.

Auklėtojas: Šauniai padirbėta! Komanda pasiruošusi. Kuo plauksime? Norint pastatyti laivą, reikia atsiminti, kokios geometrinės figūros yra. O laivą siūlau statyti iš skaičiavimo pagaliukų.

Auklėtojas: Išimkite iš dėžutės skaičiavimo pagaliukus. Pastatykite iš jų laivą ir mes eisime kelionė. Pradėkite statybas.

Auklėtojas: Stebuklingas laivas paruoštas. Puiku, jūs pasirodėte įgudę statybininkai. Taigi, eime, ruoškitės. Pradėkime atgalinį skaičiavimą (nuo 1 iki 10). Štai mes prie jūros.

Auklėtojas: Vaikinai, koks dabar metų laikas?

Per metus būna keturis kartus,

Ir visi jie draugiški.

Šiuos keturis kartus

Vaikinai turėtų žinoti!

Metai prasideda žiemą

Viskas padengta sniegu,

Tęsiasi pavasarį

Atsiranda lapai.

Vasarą saulė šildo

Ir lapai tampa žali.

Rudenį lapija pagelsta,

Vėjas jį nuplėš

Ir išsibarstys po laukus.

Ir vėl po rudens

Žiema tęsis metus.

Vaikai:

Auklėtojas: Kiek mėnesių yra kiekvieną sezoną? Pavadinkite juos.

Auklėtojas: Šauniai padirbėta! Dabar išspręskite pokštų problemas.

1. Penki lapių jaunikliai kasa smėlį.

Trys deginasi saulėje

Du maudosi pelenais

Kiek jų yra, pasakyk man. (10)

3. 4 sėdi ant medžio paukščiai:

2 žvirbliai, likusios varnos.

Kiek varnų? (2)

Auklėtojas: Greitai judame į priekį ir jau artėjame prie stebuklingos salos, o štai naujos Fėjos užduotys. Kad pasiektume tikslą, turime atlikti visas užduotis.

1. Suderinkite reikiamą skaičių su atitinkamu paveikslėliu.

2. Raskite paslėptą skaičių.

3. Įveskite trūkstamus skaičius.

Kūno kultūros minutė.

Ryte saulė mus visus pakelia

Vieną kartą pagal komandą pakeliame rankas.

O virš mūsų linksmai ošia lapija,

Nuleidžiame rankas pagal antrą komandą.

Vėjas tyliai purto klevą

Pasukite į dešinę, į kairę,

Kartą – pakreipti,

Ir du – pakreipti

Klevo lapai šiugždėjo

(Lenkitės į priekį, rankos į šonus)

Vėjas pučia, pučia

Mūsų malūnas sukasi.

Auklėtojas: Taigi, judame toliau, artėjame prie salos « Žinios» , bet jis yra saugomas ir mes nežinome, kas. Norėdami atspėti, turite atlikti grafinį diktantą (pasirodo, kad tai šuo)

Auklėtojas: Patekome į Chislogrado miestą ir čia jūsų laukia nauji užduotys:

1. Raskite klaidą

Auklėtojas: priešais jus yra kortelė, ant kurios parašyta eilė skaičių, atidžiai pažiūrėkite, kas čia negerai. Raskite klaidą ir ištaisykite.

2. Padėkite tinkamą ženklą

Auklėtojas: Kita užduotis, pažiūrėkite į paveikslėlius dešinėje ir kairėje, suskaičiuokite ant jų esančius objektus ir dešinįjį padėkite į kvadratą ženklas: daugiau, mažiau ar anksčiau.

Auklėtojas: Su tokia sunkia užduotimi susidorojote, nes buvote dėmesingas ir atkaklus. Aš tavimi didžiuojuosi. Atvykome į salą, bet kur ieškoti lobio? Todėl Fėja duoda mums sunkiausią užduotį. Reikia išspręsti sudėjimo ir atimties uždavinius. Iš ko susideda užduotis? (pasiūlykite keletą problemų, užsirašykite jas ir išspręskite)

Auklėtojas: - Vaikinai, ar įmanoma tai išspręsti užduotis: „Aikštelėje stovėjo 6 automobiliai. Liko 1 automobilis. Koks buvo automobilio numeris?

Auklėtojas:

Kaip reikėtų pakeisti klausimą?

Kiek automobilių liko?

Sugalvokite užduotį patys.

- Dar kartą spręsk mano problemą: „Ant beržo subrendo trys obuoliai, ant ąžuolo – du. Kiek obuolių prinokę?

Auklėtojas: Atsidarome skrynią, o ten yra matematikos vadovėlis. Vaikai! Tai pati svarbiausia knyga. Naudodamiesi juo išmoksite spręsti problemas ir pavyzdžius. Tai bus jūsų vadovėlis mokykloje. Taigi lobį radome atlikę visas Fėjos užduotis. O dabar laikas mums grįžti į darželį.

Paimkite nuotolinio valdymo pultą į rankas ir skaičiuokime nuo 10 iki 0. Užmerkite akis. Taigi grįžome į darželį.

3 dalis (pamokos rezultatas)

Mūsų baigėsi kelionė.

Kas mano, kad jam gerai sekėsi? Taip pat tu man labai patikai, buvai atkaklus, dėmesingas, protingas, todėl tau pavyko rasti lobį.

Publikacijos šia tema:

Pamokos apie FEMP parengiamojoje grupėje santrauka Tikslas: Vaikų žinių patikrinimas. Pasiruošimas: Įvairiose vietose pastatykite stalus su užduotimis, kad vaikai vaikščiotų po grupę. Ten yra užduočių numeriai.

GCD santrauka apie FEMP parengiamosios mokyklos grupėje „Meškiukas lanko parengiamosios grupės vaikus“ Tiesioginių ugdomųjų veiklų, ruošiantis mokytis skaityti ir rašyti, parengiamosios mokyklos grupėje apibendrinimas Uždaviniai: -supažindinti.

Pamokos apie FEMP santrauka parengiamojoje grupėje „Kiekybė ir skaičiavimas. Skaičiavimas per 10 colių Tikslas: ugdyti didelį susidomėjimą vaikais.

GCD santrauka FEMP parengiamojoje grupėje „Mišios“ Tema: „Masė“ Tikslas: Supažindinti vaikus su mase ir matavimo metodais. Tikslai: supažindinti vaikus su kūnų mase, stiprinti orientavimosi įgūdžius.

Pamokos tema: „Kelionė po matematikos šalį“

Autorius: Sukhovetskaja Oksana Aleksandrovna, Vaiko raidos centro - darželio Nr. 300 „Ryabinushka“ logopedinės grupės mokytoja, Novosibirskas
Medžiagos aprašymas: Siūlau jums GCD santrauką parengiamosios grupės vaikams (6–7 metų amžiaus) tema „Kelionės po matematikos šalį“. Medžiaga parinkta ir struktūrizuota pagal šios amžiaus kategorijos tikslus, skirta 6-7 metų vaikų galimybėms. Žaidimo veikla. Jis turi ugdomąjį ir lavinamąjį pobūdį.
Švietimo sričių integravimas: „Pažinimas“, „Kūninis lavinimas“, „Bendravimas“, „Socializacija“

GCD santrauka matematinių sąvokų kūrimui parengiamojoje grupėje „Kelionės po matematikos šalį“

Programos turinys:
- Išmokti suprasti pavestą užduotį ir ją atlikti savarankiškai, įsitvirtinti gebėjimą sudaryti aritmetinius uždavinius naudojant brėžinius, užrašyti uždavinio sprendimą.
- Toliau mokykite vaikus spręsti pavyzdžius, pridėti ir atimti per 20, neviršydami dešimties.
- Ugdykite savikontrolės įgūdžius.
- Ugdyti gebėjimą orientuotis geometrinių formų plokštumoje
- Ugdykite loginį mąstymą, dėmesį, koncentraciją, atmintį.
- Ugdykite ryžtą, tvarumą ir susidomėjimą matematinėmis žiniomis.

Demonstracinė medžiaga: nubrėžtos geometrinės figūros stačiakampis, kvadratas, apskritimas, trikampis; raidės: M, O, L, O, D, C, Y, atminties kortelė, paveikslėlis – ledo sangrūdas, 16 pingvinų vienetų.

Dalomoji medžiaga: popieriaus lapelis su rebusu. Spalvoti pieštukai, paprastas pieštukas.

Metodai ir metodai:
netikėtumo momentas, žaidimo technikos, paaiškinimai, apklausos.

Pamokos struktūra:
1. Vaikų organizavimas.
2. Darbas sąsiuvinyje. Grafinis diktantas.
3. Staigmenos akimirka.
4. Smagių problemų sprendimas.
5. Orientavimasis į plokštuminį figūrų išdėstymą.
6. Dinaminė pauzė „Kelyje“.
7. Dėlionės sprendimas
8. Įsiminimas.
9. Uždavinio sudarymas ir sprendimas.
10. Santrauka.

Vaikų organizavimas: Prie stalo gali sėsti tie vaikai, kurie teisingai įvardija skaičių 7, 8, 9 kaimynus; surašykite žiemos, rudens, pavasario mėnesius, nurodykite skaičių 8, 7 sudėtį, suskaičiuokite atvirkštine tvarka nuo 15 iki 8.

KLASĖS PAŽANGA

Auklėtojas: Vaikinai, šiandien mes einame į dar vieną kelionę per matematikos šalį. Kiekvienoje mūsų stotelėje ir maršrute turime atlikti paprastas ir sudėtingas užduotis. Bet kadangi keliaujame ne pirmą kartą, manau, kad viską susitvarkysite be vargo.
Įdomu, vaikinai, su kuo šiandien keliausime? Kaip tu manai?
(vaikiškos prielaidos)
Auklėtojas: Dabar patikrinsime, kuris iš jūsų atspėjo teisingai! Atidarykite darbo knygas. Atkreipkite dėmesį, kad šiandien mūsų piešinio pradžia pažymėta raudonu tašku. Padėkime pieštukus tako pradžioje, ant raudono taško. Atidžiai klausomės komandų ir atliekame užduotį.
užrašų knygelėje parengtas pavyzdinis uždavinys

Grafinis diktavimas: 5 langeliai į dešinę, 2 langeliai žemyn, 2 langeliai į dešinę, 2 langeliai žemyn, 2 langeliai į kairę, 1 langelis įstrižai į kairę, 1 langelis įstrižai į kairę, 3 langeliai kairėje, 1 langelis įstrižai į viršų, 1 langelis įstrižai į kairę žemyn, 1 langelis į kairę, 2 langeliai į viršų, 3 langeliai į dešinę, 2 langeliai į viršų.

Auklėtojas: Ką tu gavai? Kuo keliausime šį kartą?
Vaikai: Automobilis!


– Ar visi susidorojo su šia užduotimi?
(vaikų atsakymai)
Auklėtojas: Labai stengėsi, buvai dėmesingas. Ir tai reikia įsidėmėti! Už kiekvieną atliktą užduotį gausite grupei skirtą laišką. Pamokos pabaigoje pamatysime, kokį žodį galima suformuoti iš gautų raidžių.
Už pirmą atliktą užduotį gausite raidę "M"


(atsako vaikai)
Auklėtojas: Kol mūsų automobilis rieda keliu, pasakykite man, kokia šiandien savaitės diena? Jei šiandien penktadienis, kokia diena buvo vakar? Kokia savaitės diena bus po 2 dienų? Kiek dienų per savaitę ilsitės? Kiek savaitės dienų žinai?
(vaikų atsakymai)
Auklėtojas: Tiesiog puikus! Jūs puikiai išmokote visas savaitės dienas! Už tai noriu jums duoti kitą raidę „O“


Ar sužinojai, kas tai per laiškas? Pavadink.
(atsako vaikai)
Auklėtojas: Taigi mes atvykome į „Juokingų logikos galvosūkių“ miestą pokalbiui! Pažiūrėkime, kas gali tai išsiaiškinti greičiausiai ir pateikti teisingą atsakymą. Sutariame ne šaukti iš savo vietų, o pakelti ranką. Atsakyk, kai tavęs paklausiu.
1) Kiek ragų turi 2 karvės? (4)

2) Lena žaidžia slėpynių su savo draugais. Staiga ji pastebi, kad iš po pertvaros matosi 8 kojos. Kiek vaikų žaidžia slėpynių? (5)

3) Gyvenamajame sodo kampelyje gyvena 2 kanarėlės ir 5 žuvys. Kiek gyvūnų iš viso yra? (Niekas).

4) Jei viščiukas stovi ant vienos kojos ir sveria 2 kg, kiek svers viščiukas, jei stovės ant 2 kojų? (2 kg)

5) Dima grįžo iš pasivaikščiojimo, pribėgo prie mamos ir pradėjo pasakoti: Ir mes pamatėme įvairius paukščius: balandį, starkį, drugelį, žvirblį, laumžirgį ir stulpą. Būtent tiek – net 6. Mama pastebėjo, kad Dima klydo ir jam apie tai pasakė. Kokia Dimos klaida? Kiek paukščių iš viso matė Dima?

6) Ant stalo buvo 3 kriaušės, viena iš jų perpjauta pusiau. Kiek kriaušių yra ant stalo? (3).

Tu labai stengėsi, ir aš tau duodu dar vieną raidę "L"


Kas tai per laiškas?
(atsako vaikai)
Auklėtojas: Ir mes tęsiame kelionę! Jei atkreipsime dėmesį, keliaudami galime pamatyti daug. O dabar užduotis jums tokia: suraskite grupėje geometrines figūras. Aš parodysiu jums figūras, o jūs pasakykite man visus objektus, kurie savo forma yra panašūs į pavyzdį. Pasiruošę?
(vaikų atsakymai)
KVDRATA vaizdas


Pavyzdžiui, kompiuterio ekranas, kėdės sėdynė, rozetės, lentyna menui

CIRCLE vaizdas


Pavyzdžiui, rutulys, lėkštė, gaublys, ratai, lankas

STAČIAKAMPIS vaizdas


Pavyzdžiui, langai, stalai, durys, žaidimų dėžės, lenta

Vaizdas TRIKAMPIS


Pavyzdžiui, piramidės, piramidė iš statybos rinkinio

Auklėtojas: Puiku! Pasirodėte protingas ir dėmesingas! Už tai gausite dar vieną laišką
"Apie"


Auklėtojas: Laikas išlipti iš automobilio ir šiek tiek atsipalaiduoti. Su jumis atliksime dinamišką pratimą „Kelyje“
Išilgai tako, palei taką Šokinėja ant dešinės kojos
Šokime dešine koja
Ir tuo pačiu keliu Šokinėja ant kairės kojos
Mes šuoliuojame kaire koja
Nesleisk, krūtinė į priekį Laikysenos išlyginimas
Nuostabūs žmonės
Bėkime taku, Lengvas bėgimas ant kojų pirštų
Bėgime į pievelę
Ant pievelės, ant vejos Šokinėja vietoje
Šoksime kaip zuikiai
Mes mielai ištiesėme ranką, Rankos aukštyn, tempimas
Visi šypsojosi.

Auklėtojas: O kaip! Pasirodo, pasiekėme „Rebus“ kaimą! Ir jie nepastebėjo, kaip tai atsitiko. Šio kaimo gyventojai nenori mūsų paleisti, kol neišsprendžiame galvosūkio ir neatspėjame, koks žodis yra užduotyje. Čia paslėptas ne paprastas žodis, o matematinis! Išspręsdami pavyzdžius ir teisingai sudėję raides, kuriomis prasideda pavaizduoti žodžiai, galite atspėti, koks tai žodis.
(vaikai atlieka užduotį vietoje)
Rebusas:


Taigi, koks matematinis žodis yra paslėptas rebuse?
(vaikų atsakymai)
Puiku! Puikiai sugebate atlikti užduotis. Už tai duodu jums dar vieną laišką
"D"


Prisiminkime, koks tai laiškas.
Auklėtojas: Rebusų kaimo gyventojai mus paleidžia, o kol eisime į savo galutinę stotį, patikrinsime, ar esame tokie dėmesingi kaip pamokos pradžioje, ar ne. Per 10 sekundžių parodysiu jums vaizdą, jūs jį atsimenate. Kai tik sakau: „Pradėti“, užrašų knygelėje nubraižykite tai, ką atsimenate.
Iliustracija, skirta įsiminti


Auklėtojas: Dabar apsikeiskite užrašų knygelėmis su savo stalo kaimynu. Patikrinkime, ar visi teisingai atliko užduotį? Palyginkite (vaizdas rodomas dar kartą), jei viskas padaryta teisingai, pakelkite ranką į viršų.
(vaikai lygina ir vertina darbą)
Auklėtojas: Nuostabu, jūs visi atlikote užduotį! Mes nusipelnėme dar vieno laiško
"C"


Auklėtojas: Na, artėjame prie paskutinės mūsų kelionės stoties. Rimtų problemų miestas. Pažiūrėkime, kaip galite išspręsti ir sudaryti problemas!
Mokytojas parodo paveikslėlį, kuriame pavaizduota jūra ir ledo lytys. Pirmoje ledo sangrūdoje: 3 pingvinai, antroje – 8 pingvinai.
Problemos iliustracija


Auklėtojas: Kas pavaizduota paveikslėlyje?
Vaikai: jūra, ledynas, ant jos pingvinai
Auklėtojas: Pagal šį paveikslėlį sudarykite užduotį „Ant ledo sangrūdos“ (Užbaigto uždavinio pavyzdys: ant ledo lytos plaukė 8 pingvinai, prie jų prisijungė dar 3 pingvinai. Kiek pingvinų iš viso buvo?)
– Pakartoti problemą?
– Pakartokite užduotyje pateiktą klausimą.
– Kaip mes žinome, kiek yra pingvinų? Turite pridėti 3 prie 8 ir gausite 11).
– Užsirašykite problemos sprendimą. (8+3=11) Perskaitykite šį sprendimą.
- (Adresas vaikams). Kaip tu tai parašei? Kodėl? Pakelkite ranką, jei kas nors daro tą patį.
– Pateikite problemos atsakymą (ledo lytyje yra tik 16 pingvinų).
- Ką tu manai? Kokį numerį gavai?
Auklėtojas: Esu labai patenkintas jūsų žiniomis ir įgūdžiais. Ir duodu tau laišką...

GCD santrauka FEMP parengiamojoje grupėje. Tema: „Aplankykite Lesovičių“

Tikslas: Įtvirtinti vaikų matematines žinias, įgūdžius ir gebėjimus.
Užduotys:
Pagerinti skaičiavimo pirmyn ir atgal įgūdžius per 10; toliau ugdyti gebėjimus spręsti uždavinius sudėjus ir atimant skaičius, gebėjimą uždavinių sprendimus užrašyti skaičiais; įtvirtinti žinias apie savaitės dienų seką, apie skaičiaus 8 sudėtį;
Sudaryti sąlygas loginiam mąstymui, dėmesingumui, dėmesingumui ugdyti; prisidėti prie psichinių operacijų formavimo, gebėjimo pagrįsti savo teiginius ir suprasti ugdomąją užduotį.
Ugdykite gebėjimą savarankiškai stebėti atliekamą darbą.
Ugdykite aktyvumą, pagarbą vienas kitam, discipliną, savarankiškumą,
Įranga:
Laiškas, garso įrašas „Miško garsai“, „Kikimoros pasirodymas“; pristatymas, kortelės su skaičiais nuo 1 iki 10 (kiekvienam vaikui), skaičiavimo pagaliukai, darbo knygelės E.V. Kolesnikova "Skaičiuoju iki dvidešimt", pieštukai.

Pamokos eiga

Laiko organizavimas
Pedagogas: (stovėdamas šalia mokytojo ratu) - Vaikinai, šiandien nuostabi diena! Laikykimės už rankų ir šypsokimės vieni kitiems. Žaidimas„Pasakyk draugui savo nuotaiką“
Pedagogas: Vaikinai, šiandien atėjau į darželį ir ant savo stalo radau jums skirtą laišką. Paskaitykime! Norėti? Įdomu, kas jame parašyta ir kas jį atsiuntė: (2 skaidrė)
"Sveiki bičiuliai!
Kviečiu į mūsų stebuklingą mišką. Zylė pasakojo, kad darželyje gyvena labai draugiški, linksmi ir drąsūs vaikai. Jie žino skaičius, moka gerai skaičiuoti ir spręsti uždavinius. Jei nori pasitikrinti ar viską žinai ir nebijai sunkumų, tai antradienį ateik į mūsų mišką. Aš lauksiu tavęs. Lesovichok.
"
Pedagogas: Na, vaikinai, eime į kelionę? Ar norite aplankyti pasakų mišką?
Vaikai: Taip!
To, kas buvo išmokta, kartojimas ir įtvirtinimas:
Pedagogas: Vaikinai, kokia šiandien savaitės diena?
Vaikai: antradienis!
Pedagogas: Tiesa, kada mus pakvietė Lesovičokas? Taigi galime eiti į kelią. Kokia savaitės diena tada buvo vakar?
Vaikai: pirmadienis.
Auklėtojas: Kiek dienų yra savaitėje?
Vaikai: Septyni!
Pedagogas:Šauniai padirbėta! Na, tada eime! Užmerkite akis ir įsivaizduokite, kad einame per mišką.
(Groja garso įrašas „Miško garsai“.).
Pedagogas: Ar girdi paukščių čiulbėjimą ir lapų ošimą po tavo kojomis? Atmerk akis, žiūrėk, mes miško proskynoje. Miško pakraštyje voveraitės žaidžia su skaičiais (3 skaidrė). Kiekvienas voveraitės jauniklis turi tik vieną kortelę su skaičiumi, ir reikia suskaičiuoti, kiek voverių jauniklių žaidžia. (9)
- Sudėkite skaičius iš eilės, pradedant nuo mažiausio skaičiaus. (1,2,3,4,5,6,7,8,9)
Pedagogas: Staiga iš miško tankmės iššoka gudri raudonoji lapė. Koks yra lapių skaičius, jei suskaičiuosime jas visas kartu? (10)
- Pridėkite kitą numerį ant savo stalo.
– Dabar suskaičiuokime skaičius atvirkštine tvarka. (10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1)
- Šauniai padirbėta!
Pedagogas:(4 skaidrė) Voverės išsigando lapės ir pasislėpė savo įduboje, pradėjo žaisti toliau, bet lapė nepaliko, pasislėpė ir klausėsi, kas bus toliau.
– Kuris skaičius bus didesnis už 7 ar 8? - vienas voveraitė paklausė kitų.
Pedagogas: Vaikinai, išbandykime save. Ką tu pasakytum? Rodyti. (8)
(vaikai rodo kortelę su numeriu)
- Kiek yra 3 plius 4? - paklausė kita voveraitė.

Kokį skaičių pasakytumėte? Rodyti. (7)
– Kuris skaičius didesnis, 5 ar 6, ir kiek? (6 virš 5 po vieną)
- Koks skaičius yra tarp skaičių 7 ir 9? (8)
– Išvardink 9 skaičiaus kaimynus? (8 ir 10)
Pedagogas: Labai teisingi atsakymai! Vaikinai, jūs viską sutvarkėte geriau nei voveraitės, jie neatsakė iš karto ir susipainiojo.
Bet lapė visą laiką klausėsi ir manė, kad voverės protingos, daug žino, bet ji ne. Tada lapė nusprendė paprašyti voverių pažaisti žaidimą, bet jie iškėlė sąlygą, kad ji išmoktų spręsti problemas, tada ims ją į žaidimą.
Pedagogas: Vaikinai, padėkime lapei išspręsti problemas. Atsakymą parodysime skaičiais.
Kolesnikovos darbo knygelės užduoties atlikimas(8 pamoka, 1, 2 užduotis)
Žvalgybos užduotys:
1) Obuoliai nukrito nuo šakos ant žemės.
Jie verkė, verkė, liejo ašaras
Tanya surinko juos į krepšelį.
Parvežiau draugams dovanų
Du už Seryozhka, trys už Antoshka,
Katerina ir Marina,
Ole, Sveta ir Oksana,
Kalbėk greitai,
Kiek yra Tanya draugų?

2) Iš dangaus nukrito žvaigždė,
Užsukau aplankyti vaikų.
Du šaukia paskui ją:
"Nepamiršk savo draugų!"
Kiek ryškių žvaigždžių išnyko?
Ar žvaigždė nukrito iš dangaus?

3) Senolė nusprendė išsikepti sūrio pyragus.
Išdėjau tešlą ir įkūriau orkaitę.
Senoji ponia nusprendė iškepti sūrio pyragus,
Visiškai pamiršau, kiek jų reikia.
Du dalykai – mano anūkei,
Du dalykai – seneliui,
Du dalykai – Tanyai,
Kaimyno dukros...
Skaičiau ir skaičiavau, bet pasiklydau,
Ir viryklė buvo visiškai įkaitinta!
Padėkite senajai panelei suskaičiuoti sūrio pyragus.
Pedagogas: Na, gerai, vaikinai, mes išmokėme lapę spręsti problemas, vadinasi, voverės įtrauks ją į savo žaidimą ir jiems bus smagu. Leisk jiems dabar skaičiuoti kartu, o tu ir aš pailsėsime.
Fizminutka: Vaikai stovi ratu.
Ar gerai, kad šviečia saulė? (pavaizduoti saulę)
gerai! (ploti rankomis)
Gerai, koks vėjas pučia? (pavaizduoti vėją)
gerai! (ploti rankomis)
Ar gera eiti su draugais? (vaikščioti)
gerai! (ploti rankomis)
Ar gera glaustis su mama? (apkabinti save)
gerai! (ploti rankomis)
Ar gera gimtajame krašte? (išskleiskite rankas į šonus)
gerai! (ploti rankomis)
Ar gerai ten, kur yra mūsų namai? (pavaizduoti namą)
gerai! (ploti rankomis)
Ar gera šokti? (verpimo)
gerai! (ploti rankomis)
Gerai, kad mes visi kartu (nykščiai aukštyn)

Pedagogas:(muzika ir 5 skaidrė) Vaikinai, darosi tamsu. Baugus! Aš matau trobelę, ji stovi pelkėje ( vaikai atveria akis).
Pedagogas: Kas gyvena šioje trobelėje? Gal galite pasakyti, kas jame gyvena, apibūdinti šeimininkės išvaizdą ir charakterį (vaikų atsakymai).
Kikimora: Ką, tu nebijojai ateiti pas mane?
Vaikai: atėjo.
Kikimora: Aš ilgai laukiau, mano mielieji. Ne veltui tavęs laukiau, noriu, kad atliktum mano užduotį. Dar niekam nepavyko to išspręsti, pažiūrėkime, ar galite tai padaryti. Loginės užduotys E. V. Kolesnikovos darbo knygelėje, 8 pamoka, 4 užduotis(6 skaidrė)
(sėdėdami savo vietose)
Pratimas: Nubrėžkite apskritimą ir stačiakampį taip, kad stačiakampis būtų apskritimo viduje, o apskritimas būtų stačiakampio viduje
Kikimora:Šauniai padirbėta! Nesitikėjau, kad būsi tokia protinga. Na, pirmyn, geros kelionės!
Pedagogas: Kokie jūs protingi vaikinai! Nenuleiskite vienas kito! Tęsiame kelionę po pasakų mišką (7 skaidrė, Pasirodo Lesovichok).
Lesovichok: O, vaikinai, kaip man malonu matyti jus mūsų miške. Tai aš pakviečiau tave į mūsų pasakų mišką. Savo laiku daug gyvenau, daug žinau ir galiu. Ir pabandykite atlikti mano užduotį. Neseniai miško gyventojai pasistatė sau namą, bet nesuprato, kas kuriame bute gyvena, nes susikivirčijo.. Ant namo stogo yra skaičius 8, tai reiškia, kiek gyvūnų turi gyventi kiekviename aukšte ? (8) Sutaikyti juos ir grąžinti į savo butus. ( Kiekvienas vaikas dirba prie skaičiaus 8 kompozicijos. Ir vaikas, kuris ją atliko greičiausiai, parodo šią skaičiaus kompoziciją dideliame name).(8 skaidrė)
Lesovichok:Šauniai padirbėta! Šaunuoliai, jūs įvykdėte mano užduotį. Visą kelią stebėjau tave ir buvau patenkintas. Žinote elgesio miške taisykles, nieko neįžeidėte, nieko nepažeidėte. Už tai aš jums padovanosiu šią rudens puokštę kaip suvenyrą. Tai primins jums neįprastą kelionę į stebuklingą mišką. (9 skaidrė)
Pedagogas: Vaikinai, jau vėlu, laikas grįžti į darželį. Užmerkite akis ir suskaičiuokite iki trijų. ( skamba miško muzika)
Pamokos santrauka:
– Sakykite, prašau, ar jums patiko keliauti po pasakų mišką ir atlikti neįprastas miško herojų užduotis? Kaip?
-Su kuo mes susitikome ir kalbėjomės miške?
– Kokios užduotys patiko, kurios sukėlė sunkumų?

Pristatymas tema: Vizitas Lesovičiaus

Savivaldybės biudžetinė ikimokyklinė ugdymo įstaiga

Jakutsko miesto miesto rajono švietimo skyrius

Vaiko raidos centras – lopšelis-darželis Nr.26 „Kustuk“

GCD santrauka FEMP parengiamojoje grupėje

Pedagogas: Safonova Marina Michailovna

Jakutskas 2017 m

Kelionė per matematiką į stebuklų salą.

Tikslas: Apibendrinkite per metus įgytas žinias

Programos turinys

Mokymų užduotys:

    Toliau mokykite vaikus, kaip atlikti aritmetines užduotis ir rašyti jų sprendimus naudojant skaičius.

    Pataisykite geometrinių figūrų pavadinimus.

    Sustiprinkite žinias apie skaičiaus 8 sudėtį iš dviejų mažesnių skaičių.

    Sustiprinkite žinias apie savaitės dienų seką.

    Praktikuokite orientaciją į laiką, įtvirtindami žinias apie laiko rodymą pagal laikrodį.

    Stiprinkite gebėjimą naršyti popieriaus lape kvadrate.

Vystymo užduotys:

    Ugdykite išradingumą, regimąją atmintį, vaizduotę.

    Prisidėti prie psichinių operacijų formavimo, kalbos raidos, gebėjimo pagrįsti savo teiginius.

Edukacinės užduotys:

    Ugdyti savarankiškumą, gebėjimą suprasti mokymosi užduotį ir ją atlikti savarankiškai.

Preliminarus darbas su vaikais: loginių uždavinių sprendimas, konstruktyviųjų uždavinių sprendimas, darbas su laikrodžiais, skaičiaus sudėtis 10 iš dviejų mažesnių skaičių.

Preliminarus mokytojo darbas:

    Paruoškite demonstracinę medžiagą ir dalomąją medžiagą.

    Paruoškite skrynią su „lobiais“

    Paruoškite laišką.

Žodyno darbas: kelionės, lobiai, skaitmeninis miestas

Metodinės technikos:

    Žaidimai (staigmenos akimirkų panaudojimas).

    Vizualinis (iliustracijos naudojimas).

    Žodinis (priminimas, nurodymai, klausimai, individualūs vaikų atsakymai).

    Skatinimas, pamokos analizė.

Įranga: magnetofonas, magnetinė lenta, molbertas, skrynia, matematikos vadovėlis, rutulys.

Demonstracinė medžiaga: 5 lapai su salų pavadinimais ir geometrinėmis figūromis (galvok, galvok, tikk-tack, skaitmeninis miestas, stebuklų sala).

Dalomoji medžiaga: lapai priskyrimui taškais, laikrodžiai, lapai narvelyje matematiniam diktavimui, lapas su skaičiais, pieštukai

Pamokos struktūra:

    Žaidimo situacija: kelionė į Stebuklų salą, Fėjos laiško skaitymas.

    Piešimas taškais nuo 1 iki 12.

    Skaičiaus 8 sudėtis.

    Problemų sprendimas.

    Nustatyti (didesnis nei, mažesnis nei, lygus)

    Piešimas pagal ląsteles.

    Orientacija erdvėje – lobių žemėlapis.

    Pamokos santrauka.

Šiandien mūsų grupė gavo laišką nuo fėjos iš matematikos šalies. „Mieli vaikai, kviečiu į kelionę per jūrą, į Stebuklų salą, ieškoti senosios pilies lobių. Pakeliui jūsų laukia įdomios užduotys. Turėsite parodyti savo žinias, įgūdžius ir intelektą. Sėkmės! Fėja!".

Na, vaikinai, ar norite leistis į įdomią kelionę?

Sakykite, kuo galite keliauti jūra? (Valtis, kateris, laivas)

Išsiaiškinsime, kuo keliausime jūs ir aš, jei sujungsime skaičius nuo 1 iki 12.

Plauksime laivu. Prašau visų užimti savo vietas. Atsisėskite patogiai, užmerkite akis. Štai mes prie jūros ( Įsijungia „Sounds of the Sea“ magnetofonas).

Sala "Išsiaiškinkite".()

Užduotis yra skaičiaus 8 kompozicija.

Ant molberto yra skaičius 8. Vaikai turi užsirašyti skaičiaus 8 kompoziciją.

Šaunuoliai, vaikinai, atlikote užduotį! Eikime toliau.

(įsijungia „Jūros garsai“ magnetofonas, mokytojas pakeičia salos pavadinimą).

Sala "galvok" (Vaikai perskaito salos pavadinimą ir nustato, kokios formos yra sala.)

Ant stalo yra 3 obuoliai, vienas obuolys perpjautas pusiau. Kiek obuolių liko ant stalo? (3)

Anūkams močiutė numezgė 3 šalikus ir 6 kumštines pirštines. Kiek anūkų turėjo tavo močiutė? (3)

3 broliai turi vieną seserį. Kiek vaikų yra šeimoje? (6)

Dabar turėsite išspręsti problemas ir užrašyti jas skaičiais ir simboliais.

1 problema: trys mažos kiaulės vaikščiojo pievele. Bet atėjo ruduo ir laikas statytis savo namus. Naf-nafas nuėjo statytis savo namo, o likusieji liko pasivaikščioti. Kiek paršelių liko pievelėje? (Šį uždavinį rašome 3 – 1 = 2 naudodami skaičius ir ženklus).

2 problema: po eglute augo 4 grybai. Lijo ir užaugo dar 2. Kiek grybų pradėjo augti po medžiu? (4 + 2 = 6)

Puiku, vaikinai, teisingai išsprendėte visas problemas! Eikime toliau!

(magnetofonas „Jūros garsai“ įjungtas)

O ir nusileidau jūroje rūkas. Norėdami ištrūkti iš rūko, turite atsakyti į klausimus (žaidimas kamuoliu):

Kokia savaitės diena šiandien?

Kokia savaitės diena buvo vakar?

Kokia savaitės diena bus rytoj?

Pavadinkite pirmąjį pavasario mėnesį

Įvardink antrąjį vasaros mėnesį

Kiek dienų yra per metus?

Kokia savaitės diena yra tarp pirmadienio ir trečiadienio?

Kokia savaitės diena iki antradienio?

Kiek ausų turi dvi pelės?

Kiek uodegų turi trys katės?

Kokias dienos dalis žinai?

Kiek valandų yra per dieną?

Puiku, teisingai atsakėte į klausimus ir rūkas išsisklaidė!

Matau salą! Palyginimo sala.(Vaikai perskaito salos pavadinimą ir nustato, kokios formos yra sala.)

Vaikinai, netrukus eisite į mokyklą ir turėtumėte mokėti palyginti skaičius, naudodami komandas, kad pamatytumėte, kas gali teisingai ir greičiau išspręsti pavyzdžius.

Sala "Cifrograd".(Vaikai perskaito salos pavadinimą, nustato, kokios formos sala.)

Kaip manote, kas gyvena šioje saloje?

Kaip vadinasi skaičius 3, palyginti su skaičiumi 4? (ankstesnis)

Kaip vadinasi skaičius 7, palyginti su skaičiumi 6? (Sekti)

Koks skaičius yra po skaičiaus 2?

Koks skaičius yra tarp 7 ir 9?

Koks skaičius yra po skaičiaus 6?

Girdžiu, vaikinai, kad skaitmeninis valgytojas artėja prie mūsų! Paslėpkite skaičius nuo „Digital Eater“, kad ji jų nevalgytų!

Puiku vaikinai, visiems pavyko nuslėpti skaičius! Eime toliau!( įsijungia magnetofonas „Jūros garsai“, mokytojas pakeičia salos pavadinimą)

Stebuklų sala

Taigi išplaukėme į Stebuklų salą! Tačiau išlipti į šią salą nėra taip paprasta, ji saugoma, o mes nežinome, kas tai. Norėdami sužinoti, kas saugo salą, turite atlikti šią užduotį. Piešimas ląstelėmis pagal mokytojo diktavimą:

2 – aukštyn, 2 – dešinėn, 1 – aukštyn, 1 – dešinėn, 3 – žemyn, 3 – dešinėn, 1 – aukštyn, 1 – dešinėn, 5 – žemyn, 2 – kairėn, 2 – aukštyn, 1 – kairėn, 2 – žemyn, 2 – kairėn, 4 – aukštyn, 2 – kairėn.

Kas saugo šią salą? (Šuo.)

Su tokia sunkia užduotimi susidorojote, nes buvote dėmesingas ir atkaklus. Aš tavimi didžiuojuosi. Patekome į salą, bet kur ieškoti lobių?

Žiūrėk, Fėja mums paliko žemėlapį! Naudodamiesi juo galime rasti senosios pilies lobius! Turime žengti 7 žingsnius tiesiai, tada pasukti į dešinę ir žengti 8 žingsnius į priekį, pasukti į kairę ir žengti 3 žingsnius ir štai stebuklinga skrynia!

Atsidarome skrynią, o ten – matematikos vadovėlis. Vaikai, tai pati svarbiausia knyga. Naudodamiesi juo išmoksite spręsti problemas ir pavyzdžius. Tai bus jūsų vadovėlis mokykloje. Taigi lobį suradome atlikę visas užduotis. O dabar laikas mums grįžti į darželį. Užimkite savo vietas laive.

(įjungtas magnetofonas „Jūros garsai“)

Rezultatas: Man labai patiko tai, ką padarei šiandien! Buvote atkaklus, dėmesingas, greitas, todėl jums pavyko rasti lobį. Jei manote, kad atlikote visas užduotis, pažymėkite jas žvaigždute; kvadratas; trikampis.



Palaikykite projektą – pasidalinkite nuoroda, ačiū!
Taip pat skaitykite
Tiksliausias porų suderinamumo testas pagal zodiako ženklus! Tiksliausias porų suderinamumo testas pagal zodiako ženklus! Procedūros trūkumai – keratininio plaukų tiesinimo trūkumai Ar keratinas kenkia plaukams? Procedūros trūkumai – keratininio plaukų tiesinimo trūkumai Ar keratinas kenkia plaukams? Drožyba – šviesus plaukų ilginimas Drožyba – šviesus plaukų ilginimas